שיעורי תורה - חיפוש לפי ימים.

סדרי לימוד קבועים (במשך ימות השבוע)

שם בית הכנסת שעה    
נצח ישראל - רח' גמליאל 1 עד תפילת מנחה

 

 
שערי ירושלים - רח' ראובן 1 09:30-15:15

יום שישי

 
תהילה לדוד - רח' יצחק בן צבי 10:00-12:00

 

 
חיי שלום כפר אוריאל - רח' זבולון 60 16:00-20:00

 

 

שיעורים קבועים (ימים א-ה)

שם בית הכנסת שעה

נושא

 
אג' תפארת ישראל - שפרינצק בין מנחה לערבית

 

 
אהבת עולם 20:30    
אור מציון - העצמאות 2 בין מנחה לערבית.

 

 

חיי שלום נוה שולמית -

רח' יהודה 4 

בין מנחה לערבית

 

פעם בשבועיים בין מנחה לערבית

שיעור מפי הרב עסוס.

 
ישורון - רח' הבילויים 26.

בין מנחה לערבית

משניות לימוד משותף

 

 

נוסח אחיד - רח' פינס 2. בין מנחה לערבית

 

 
שערי ירושלים - רח' ראובן 1 בין מנחה לערבית

 

 
שבזי - רח' טרבן לפני מנחה ואחרי ערבית

 

 
סגולת ישראל - רח' ויצמן אחרי ערבית

לימוד בחברותות

 
תורת אמת - רח' ויצמן 21. 19:00-23:00

שיעורים 

 

איש מצליח -

גן העצמאות (מול "יובל גד") 

19:30-20:15

יום ד' – שיעור לווין של הרב דניאל זר שליט"א.

 

הרמב"ם 20:30-21:30

לאחר השיעור תפילת ערבית.

 

שיעורים בדף היומי (ימים א-ה)

שם בית הכנסת

שעה

מגיד השיעור

 
ישורון - רח' הבילויים 26.

05:30

 

הרב יהודה צור

 

 

חיי שלום כפר אוריאל - רח' זבולון 60 בין מנחה לערבית

 

 
משכן משה - רח' ויצמן 33 19:00

 

 

שיעורים במשך ימי השבוע- גברים

שם בית הכנסת שעה

נושא

מגיד השיעור

יום א'  

 

 

חב"ד - היסמין 24 20:00

פרשת השבוע לפי שיחות הרבי.

הרב בנימין קרניאל
אור החיים
הקדוש - מזרח ג. רח' בן גוריון

20:00

 

שיעור גמרא

הרב ערן גלעדי
ישורון א. רח' הבילויים 26.

 

21:30

 

טעמי המקרא

 

ר' אילן קאזין

זכור לאברהם - רח' רבן גמליאל  20:30-22:30

שיעורי תורה, הלכות, מוסר וגמרא. 

 
משכן משה - רח' ויצמן 33 21:30

חסידות

 
יום ב'  

 

 

חב"ד - היסמין 24

 

18:30

20:00

 

טעמי המקרא (גברים).

גמרא. 

 

אלעד חנינה

הרב ניסן זיגמן

ישורון - רח' הבילויים 26.

20:00

גמרא

הרב אברהם ברוך ברוק

בן איש חי - רח' האילנות פינת ארז 19:15

 

 
מזרח ג.– אור החיים
הקדוש. רח' בן גוריון

 

20:00

 

תניא

הרב ערן גלעדי
יום ג'  

 

 

 

 

 

 

נר חיים - רח' מנשה 30.

20:00-21:30- חורף

(20:30-21:45-קיץ)

 

הרב דוד תעיזי
אור החיים הקדוש - רח' בן גוריון 20:00

הלכה

הרב אפללו
חב"ד - היסמין 24 21:15

דבר מלכות- לימוד בבית משפ' איטח, רח' כצנלסון 1.

 

חיי שלום נוה שולמית -

רח' יהודה 4 

לאחר תפילת ערבית

 

שיעור 1 – בהלכות שבת.

שיעור 2 – הלכות טהרה.

 

נוסח אחיד - רח' פינס 2

21:00 - 20:00

פרשת שבוע. לאחר השיעור מתקיימת תפילת ערבית.

הרב אריאל יוספוף
אולפנת בהר"ן לאחר תפילת ערבית

משנה

 
יום ד'  

 

 

אור החיים הקדוש - רח' בן גוריון

20:00

שיעור בתנ"ך

הרב אלעד אליהו
בן איש חי

19:15

גמרא

 
ישורון - רח' הבילויים 26.

20:30

שיעור שיטת ימימה לנשים

 

חב"ד - היסמין 24 20:00

תניא

הרב בנימין קרניאל
זכור לאברהם - רח' רבן גמליאל  20:30-22:30

שיעורי תורה, הלכות, מוסר וגמרא. 

 
משכן משה - רח' ויצמן 33 21:00

"צורבא מדרבנן"

 
יום ה'  

 

 

אור החיים הקדוש - רח' בן גוריון 21:00

ליקוטי מוהר"ן

הרב נתנאל רייך
חב"ד - היסמין 24 20:00

מפגש לצעירים- בית משפ' גכטמן, חבקוק 117. 

 הרב חנוך גכטמן
ישורון 20:30

עבודת הנפש לאור פרשת השבוע

הרב יובל מיטלמן
נר חיים - רח' מנשה 30.

20:00-21:30- חורף

(20:30-21:45-קיץ)

 

הרב דוד תעיזי
חיי שלום נוה שולמית - רח' יהודה 4  לאחר תפילת ערבית

פרשת שבוע והלכות.

 
שערי ירושלים - רח' ראובן 1 לאחר תפילת ערבית

 

 
יום ו'  

 

 

אור החיים הקדוש

8:00

שיעור "צורבא מרבנן"

 
 

9:00

שיעור פרשת שבוע

 
חב"ד - היסמין 24

6:45

7:15

מאמר חסידות.

חוברת התקשרות.

 הרב בנימין קרניאל
משכן משה - רח' ויצמן 33 13:00

 

 
שבת קודש  

 

 

חב"ד.  רח' היסמין 24 

 

06:30

45 דקות לפני מנחה

 

תורה אור.

חסידות.

 

הרב חנוך גכטמן

הרב בנימין קרניאל

בית יצחק - סעדיה טרבן (בשביל, ליד רח' הג"א)

בתפילת שחרית

שיעור בין מנחה לערבית

 

 
ישורון - רח' הבילויים 26  7:20 בבוקר

צורבא מרבנן - שיעור הלכה

 הרב יובל מיטלמן
איש מצליח - גן העצמאות (מול "יובל גד") 

12:45-13:15

13:45-15:30

שיעור לילדים פרשת השבוע.

הלכות שבת.

 

בית חולים הרצפלד - רח' פרנקל אליהו לאחר תפילת מנחה

שיעור קבוע בסעודה שלישית.

 
אהבת עולם. רח' האורן 7

13:00

17:30-18:30

תהילים לילדים

שיעור

 
סגולת ישראל - רח' ויצמן 13:00-17:00

שיעורים וקריאת פרקי אבות, משלי וזהר.

 
הרמב"ם - הג"א 7 15:00-16:00

משנה ברורה והלכות שבת.

 
נוסח אחיד - רח' פינס 2. 16:20

 

 
נצח ישראל - רח' גמליאל 1  

 

שיעורים בשבתות.

כל יום יש פעילות לפי דרישה.

 
סיני - ויצמן 47 14:00

לימוד אורח חיים ורש"י.

 
ע"ש פרידמן - רח' יהודה

14:00

בין מנחה לערבית

שירי שבזי לילדים (בנים).

שיעור + סעודה שלישית.

 
שבזי - רח' טרבן לאחר תפילת מנחה

 

 
בן איש חי. רח' האילנות פינת ארז 15:00

שיעור

 
שערי ירושלים - רח' ראובן 1 שעה וחצי לפני צאת השבת

גמרא, הלכות, ופרשת שבוע.

 
מזרח ג.– אור החיים
הקדוש. רח' בן גוריון
שעה לפני מנחה

שיעור הלכה ופרשת שבוע

הרב אלעד אליהו
זכור לאברהם - רח' רבן גמליאל  מהשעה 17:00 עד צאת השבת.

שעורי תורה  

 
ביהכ"נ במקלט מעון אמונה. רח' ראובן לפני תפילת ערבית    
משכן משה - רח' ויצמן 33 שעה לאחר צאת השבת

 

 
ספריה מקומית 19:45 שעון חורף

פרשת שבוע - מפי רבנים.

 

שיעורים במשך ימי השבוע- נשים

שם בית הכנסת             שעה נושא מגיד השיעור
יום א      
אור החיים הקדוש. 20:30         פרשת שבוע. טהרת המשפחה.         אורלי חוה
יום ב      
נצח ישראל - הרב גמליאל 1 19:30-20:30   הרבנית פנינה צוברי
חב"ד 21:15 תניא. רח' מנשה 29. דבורה זינגמן
יום ג      
   

 

 

 
יום ד      
חב"ד 21:15 הלכה. רח' מנשה 29. דבורה זיגמן
ישורון 20:30 שיטת ימימה לנשים  
שבת קודש      
חיי שלום - זבולון 60 12:00-13:00   הרבנית פנינה צוברי
תהילה לדוד 12:00-13:30   הרב מרחבי גמליאל
חב"ד 14:30 חסידות. רח' צבעוני 32. הרב בנימין קרניאל